Telefon mobil Motorola Edge 50 Fusion, Dual Sim, 256GB, 8GB RAM, 5G, Hot Pink
Telefon mobil Motorola Edge 50 Fusion, Dual Sim, 256GB, 8GB RAM, 5G, Hot Pink
Estimat livrare în:
Alte oferte
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Tip telefon | Smartphone |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Versiune sistem operare | Android 14 |
| Model procesor | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Numar nuclee | 8 |
| Senzori | Accelerometru Giroscop Busola Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Manual utilizare Cheie SIM |
| Culoare | Roz |
| Dimensiuni | 73.1 x 7.9 x 161.9 mm |
| Greutate | 174.9 g |
| SAR (W/kg) | Corp: 1.38 W/kg Cap: 1.41 W/kg |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| RO-ALERT | Da |
Afisare
| Dimensiune ecran | 6.7 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2400 x 1080 |
| Functii display | 395 PPI Rata de reimprospatare de 144 Hz |
Memorie
| Memorie interna | 256 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
Conectivitate
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
Foto video
| Numar camere | 2 |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide 13 MP Ultrawide |
| Rezolutie camera frontala | 32 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Caracteristici foto/video | Panorama Slow motion Detectie zambet Time-lapse Mod portret Temporizator Night mode Inregistrare duala Burst shot |
| Blit | Da |
Alimentare
| Incarcator inclus | Nu |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
Brand: Motorola
Pretul produsului include costul de 0.34 de lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (277 de review-uri)
Dezamagitor
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (37 de intrebari)
China, i guess... Editează
As avea o intrebare despre incarcatorul de 68w. Incarca telefonul foarte repede (sub o ora de la 0 la 100%), insa telefonul se incinge foarte tare in aceasta perioada. Acest aspect ma ingrijoareaza deoarece ma gandesc ca va afecta negativ performanta bateriei in timp. Este o idee buna folosirea acestui incarcator sau ar trebui unul de putere mai mica (de ex., 30w)? Editează
Ideal un încărcător cu putere mai mica pt zi cu zi. Folosești unul cu putere mare doar cand te grăbești Editează
Compatibilitate cu proteze auditive:
Din informațiile disponibile, nu este specificată explicit o certificare HAC (Hearing Aid Compatibility) pentru Cubot Max 5. Doar cu Bluetooth 5.3, este posibil să se conecteze la proteze auditive moderne care suportă această tehnologie.? Editează
Nu merge brawl stars Editează







