Opinia clientilor:

Vândut și livrat de: Books Express
Beneficii:
  • 14 zile drept de retur

6400 Lei

Livrare in 8 zile

Descriere

The long-awaited return of the great master of the macabre. A bone-chilling novel, in which a medieval devil speaks directly to his reader, this is a never before published memoir, alleged penned in the year 1438. A brilliant and truly unsettlingly tour de force of the supernatural, it escorts the reader on a journey to uncover the shocking truth of the battle between Good and Evil. From the author of }Hellbound Heart{, }The Thief Of Always{ and }Sacrament{, it will appeal to fans of Neil Gaiman and James Herbert. 'A powerful and fascinating writer' J.G. Ballard

Specificatii

Caracteristici generale

Autor Clive Barker
ISBN / ISSN 0007276288

Brand: Harper Collins Paperbacks

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

Review-uri


Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Intrebarile si raspunsurile clientilor

Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.

eMAG Marketplace

Creste-ti afacerea!