Laptop Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 cu procesor Intel® Core™ Ultra 5 125U pana la 4.3GHz, 16", WUXGA, IPS, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel® Graphics, Windows 11 Pro, Black, 3Y Onsite
Laptop Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 cu procesor Intel® Core™ Ultra 5 125U pana la 4.3GHz, 16", WUXGA, IPS, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel® Graphics, Windows 11 Pro, Black, 3Y Onsite
Estimat livrare în:
Alte oferte
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Line-up | ThinkPad L |
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | Core™ Ultra 5 |
| Model procesor | 125U |
| Arhitectura | Meteor Lake |
| Numar nuclee | 12 |
| Frecventa nominala | 1.3 GHz 2.1 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 3.6 GHz 4.3 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Procesor grafic integrat | Intel® Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 16 inch |
| Format display | WUXGA |
| Tehnologie display | IPS |
| Luminozitate | 300 nt |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa | 5600 MHz |
| Capacitate memorie maxima suportata | 64 GB |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | Full HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Tehnologii audio | HD Audio Dobly Audio |
| Putere difuzoare | 4 W |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x USB 2.0 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 2 1 x HDMI 2.1 1 x Thunderbolt v4 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Software
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
Caracteristici generale
| Platforma producator | ThinkPad L16 |
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 1.77 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 357.2 x 253.4 x 20.78 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | Cititor de amprenta Smart Card Reader Camera privacy shutter Discrete TPM 2.0 IR camera for Windows Hello Kensington® Nano Security Slot |
| Material | Plastic |
| Capacitate baterie | 57 Wh |
| Accesorii incluse | Adaptor 65W |
| Caracteristici cheie | Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Cititor de amprente Camera 5MP Baterie 57Wh |
| Culoare | Negru |
Brand: Lenovo
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (3 intrebari)
Buna, multumim ca ai ales sa ne scrii. Nu, acest laptop nu dispune de slot SIM dar dispune de slot WWAN in care puteti pune un receptor 4G. Pentru a face acest upgrade, luati legatura cu un service autorizat Lenovo Romania. Ne găsești aici dacă ai nevoie de informații suplimentare sau de suportul nostru.
Îți mulțumim,
Echipa Lenovo.
Editează








