Laptop Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 cu procesor Intel Core i5-1135G7, 15.6", Full HD, 16GB, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, Windows 10 Pro, Black
Laptop Lenovo ThinkPad L15 Gen 2 cu procesor Intel Core i5-1135G7, 15.6", Full HD, 16GB, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, Windows 10 Pro, Black
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Line-up | ThinkPad |
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 1135G7 |
| Arhitectura | Tiger Lake |
| Numar nuclee | 4 |
| Frecventa nominala | 2.4 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.2 GHz |
| Cache | 8192 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® Iris™ Xe Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Luminozitate | 250 nt |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa | 3200 MHz |
| Capacitate memorie maxima suportata | 64 GB |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | Intel Iris Xe |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Tehnologii audio | HD Audio Dolby Audio |
| Putere difuzoare | 4 W |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x Docking connector 1 x Audio Out/Microfon 1 x HDMI 2.0 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x Thunderbolt v4 |
| Cititor de carduri | Micro SD |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Software
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
Caracteristici generale
| Platforma producator | ThinkPad L15 |
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 1.99 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 366.5 x 250 x 21 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | Cititor de amprenta Smart Card Reader Discrete TPM 2.0 Kensington Security Slot |
| Autonomie baterie | 7.53 h 11.255 h |
| Accesorii incluse | Adaptor 65W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Cititor de amprente Baterie 45Wh |
| Culoare | Negru |
Brand: Lenovo
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.




