Laptop HP 250 G9 with Intel Core i3-1215U up to 4.4 GHz, 15.6" Full HD, 8GB, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, FreeDOS, Dark Ash Silver
Laptop HP 250 G9 with Intel Core i3-1215U up to 4.4 GHz, 15.6" Full HD, 8GB, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, FreeDOS, Dark Ash Silver
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Line-up | 250 |
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i3 |
| Model procesor | 1215U |
| Arhitectura | Alder Lake |
| Numar nuclee | 6 |
| Frecventa nominala | 3.3 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.4 GHz |
| Cache | 10240 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | LED |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Luminozitate | 250 nt |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa | 3200 MHz |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | Intel UHD |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Tehnologii audio | HD Audio |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ac |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
Software
| Sistem de operare | Free DOS |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 1.74 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 358 x 242 x 19.9 cm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | Parola BIOS Parola HDD TPM |
| Accesorii incluse | Adaptor 45W |
| Caracteristici cheie | Camera web Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Baterie 3 celule - 41Wh |
| Culoare | Argintiu inchis |
Brand: HP
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (110 review-uri)
Laptop HP i5
Adauga comentariu
Laptop ideal pentru activitati office
Este un produs bun pret/calitate.
Mai am un laptop HP identic doar ca procesorul este Intel i5.
Recomand procesoarele din aceasta generatie si laptopurile HP.
Daca vreti sa va protejati bateria, care nu se poate scoate, va recomand sa cumparati o priza inteligenta si sa o programati sa-l incarce din cand in cand.
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Nu functioneaza touchpad-ul
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (47 de intrebari)
Intrebare: in titlu scrie 256 GB SSD iar la specificatii apare Capacitate SSD 512 GB. Care e informatia corecta legata de SSD? Editează
Buna ziua!
Multumim pentru sesizare. Capacitatea corecta a SSD-ului este 256 GB. Informatia a fost actualizata in specificatiile produsului.
O zi buna!
Echipa HP
Editează
HP a actualizat capacitatea SSD la 512GB si in titlu si in specificatii, deci care este realitatea la nov 2025? 512GB SSD? Editează


Danielito 24 Dec 2025 Editează
Incerca pe saitul oficial sa descarci driverele si sa le instalezi, poate nu e destul din windows.