Laptop HP 250 G10 cu procesor Intel® Core™ i5-1335U pana la 4.60 GHz, 15.6", Full HD, 8 GB DDR4 RAM, 256 GB SSD, Intel® Iris® Xe Graphics, Windows 11 Pro, Gri
Laptop HP 250 G10 cu procesor Intel® Core™ i5-1335U pana la 4.60 GHz, 15.6", Full HD, 8 GB DDR4 RAM, 256 GB SSD, Intel® Iris® Xe Graphics, Windows 11 Pro, Gri
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | I5-1335u |
| Arhitectura | Alder Lake |
| Numar nuclee | 10 |
| Frecventa Turbo Boost | 4.4 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® Iris™ Xe Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | LED |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Luminozitate | 250 nt |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 2 |
| Capacitate memorie maxima suportata | 16 GB |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | Intel Iris Xe |
| Tehnologii placa video | Intel Iris Xe Graphics |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Tehnologii audio | Stereo |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x HDMI 1 x Audio Out/Microfon 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Software
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 1.52 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 360 x 18 x 236 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | TPM |
| Material | Plastic |
| Accesorii incluse | 1 x Adaptor 45W |
| Caracteristici cheie | TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere 1 x Slot SSD M.2 Baterie 3 celule - 41Wh 1 x HDMI |
| Culoare | Gri |
Brand: HP
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
