Laptop HP 250 G10 cu procesor Intel® Core™ i5-1334U pana la 4.60 GHz, 15.6", Full HD, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Intel® Iris® Xe Graphics, Free DOS, Dark Ash Silver
Laptop HP 250 G10 cu procesor Intel® Core™ i5-1334U pana la 4.60 GHz, 15.6", Full HD, 8GB DDR4 RAM, 512GB SSD, Intel® Iris® Xe Graphics, Free DOS, Dark Ash Silver
Estimat livrare în:
Alte oferte
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 1334U |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Numar nuclee | 10 |
| Frecventa nominala | 1.3 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 3.4 GHz 4.6 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® Iris™ Xe Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | LED |
| Luminozitate | 250 nt |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa | 3200 MHz |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfon |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 2 x USB 3.1 1 x HDMI 1 x USB type C 1 x Audio Out/Microfon |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Software
| Sistem de operare | Free DOS |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 1.52 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 360 x 236 x 18.6 mm |
| Accesorii incluse | Adaptor 45W |
| Caracteristici cheie | Camera web Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Tastatura rezistenta la stropire Baterie 3 celule - 41Wh |
| Culoare | Argintiu inchis |
Brand: HP
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii (110 review-uri)
Ce spun cumpărătorii
Majoritatea recenziilor sunt pozitive, laptopul oferă performanțe bune pentru office și multimedia, SSD rapid, portabilitate și raport calitate‑preț favorabil, iar grafica integrată beneficiază mult de RAM în dual channel, cu unele probleme la drivere.
Generat cu AI in baza părerilor cumpărătorilor.
Laptop HP i5
Adauga comentariu
Laptop ideal pentru activitati office
Este un produs bun pret/calitate.
Mai am un laptop HP identic doar ca procesorul este Intel i5.
Recomand procesoarele din aceasta generatie si laptopurile HP.
Daca vreti sa va protejati bateria, care nu se poate scoate, va recomand sa cumparati o priza inteligenta si sa o programati sa-l incarce din cand in cand.
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Nu functioneaza touchpad-ul
Adauga comentariu
Excelent
Adauga comentariu
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor (47 de intrebari)
Intrebare: in titlu scrie 256 GB SSD iar la specificatii apare Capacitate SSD 512 GB. Care e informatia corecta legata de SSD? Editează
Buna ziua!
Multumim pentru sesizare. Capacitatea corecta a SSD-ului este 256 GB. Informatia a fost actualizata in specificatiile produsului.
O zi buna!
Echipa HP
Editează
HP a actualizat capacitatea SSD la 512GB si in titlu si in specificatii, deci care este realitatea la nov 2025? 512GB SSD? Editează


Danielito 24 Dec 2025 Editează
Incerca pe saitul oficial sa descarci driverele si sa le instalezi, poate nu e destul din windows.