LAPTOPUL NU ESTE PENTRU GAMING
Adauga comentariu
Laptop Gaming Acer Nitro V15 ANV15-52-95UT cu procesor Intel® Core™ i9-13900H pana la 5.40 GHz, 15.6" FullHD, IPS, 165Hz, 16GB DDR4 RAM, 512GB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, No OS, Obsidian Black
Estimat livrare în:
Caracteristici generale
| Line-up | Nitro |
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i9 |
| Model procesor | 13900H |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Numar nuclee | 14 |
| Frecventa Turbo Boost | 4.1 GHz 5.4 GHz |
| Cache | 24 MB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Rata de refresh | 165 Hz |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Capacitate memorie maxima suportata | 32 GB |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Dedicata |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Model placa video | RTX 5060 |
| Capacitate memorie video | 8192 MB |
| Tip memorie placa video | GDDR7 |
| Tehnologii placa video | VR Ready GeForce Experience™ Ray tracing DirectX® 12 Ultimate DLSS 4 |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Tehnologii audio | Acer Purified.Voice Acer TrueHarmony AI noise reduction |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon 3 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x HDMI 2.1 1 x Thunderbolt v4 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Software
| Sistem de operare | NO OS |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 2.1 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 362.3 x 239.89 x 23.5 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | TPM |
| Autonomie baterie | 8 h |
| Capacitate baterie | 76 Wh |
| Accesorii incluse: | Adaptor 135W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Rata refresh ecran 165Hz TGP 75W Boost Clock 1560MHz Baterie 76Wh |
| Culoare | Negru |
Brand: Acer
Pretul produsului include costul de 4.47 lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Adauga comentariu
Da, are 2sloturi pt m2 Editează
Poți pune Cablu usb c-display port Editează
Puteti instala dvs orice versiune de windows 11 Editează
6gb, așa scrie și sus si in specificații Editează
Ai citit descrierea? Da, are Editează
10x25 cm Editează
Mărește sau micșorează fontul 100%
Morosan Ionut 24 Mar 2026 Editează
Il am de 2 zile si pot sa spun ca nu am avut problemele pe care le ai tu... Am instalat windows-ul am descarcat driveru de pe nvidia si atat tot eroarea pe care o ai tu este din cauza la un driver... Vezi ca windows-ul are obiceiul de ia drivere vechi... In rest laptopul e salbut chiar si in gaming dar probabil din cauza ca are doar 16 gb ram si doar o placuta... O sa mai iau una tot de 16 si o sa o pun si sigur atunci mai castig 20-30 de fps-uri prin jocuri... Patit cu un asus f15 doar o placuta de ram avea si dupa ce am mai pus una sau dublat fpsurile