Laptop Gaming Acer Nitro V14 cu procesor AMD Ryzen™ AI 5 340 pana la 4.8 GHz, 14.5", WQXGA IPS, 165Hz, 16GB DDR5, 1TB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, No OS, Pearl White
Laptop Gaming Acer Nitro V14 cu procesor AMD Ryzen™ AI 5 340 pana la 4.8 GHz, 14.5", WQXGA IPS, 165Hz, 16GB DDR5, 1TB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, No OS, Pearl White
Estimat livrare în:
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Line-up | Nitro |
Procesor
| Producator procesor | AMD |
| Tip procesor | Ryzen™ AI 5 |
| Model procesor | 340 |
| Arhitectura | Zen 5 |
| Numar nuclee | 6 |
| Frecventa nominala | 2 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 4.8 GHz |
| Cache | 6 MB 16 MB |
| Tehnologie procesor | 4 nm |
| Procesor grafic integrat | AMD Radeon™ 840M |
Afisare
| Diagonala display | 14.5 inch |
| Format display | WQXGA |
| Tehnologie display | IPS |
| Rata de refresh | 165 Hz |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 2560 x 1600 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Capacitate memorie maxima suportata | 32 GB |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Dedicata |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Model placa video | RTX 5060 |
| Capacitate memorie video | 8192 MB |
| Tip memorie placa video | GDDR7 |
| Tehnologii placa video | GeForce Experience™ Drivere Game Ready Ray tracing DirectX® 12 Ultimate NVIDIA DLSS 3 |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | Full HD |
| Audio | Difuzoare stereo Trei microfoane |
| Tehnologii audio | Acer Purified.Voice Acer TrueHarmony DTS:X® Ultra Audio |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x Audio Out/Microfon 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x HDMI 2.1 1 x USB 4.0 Type-C Gen 3 |
| Cititor de carduri | Micro SD |
| Wireless | 802.11 ax |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Software
| Sistem de operare | NO OS |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Nu |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 325.7 x 236.8 x 21.9 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | Kensigton Lock |
| Capacitate baterie | 76 Wh |
| Accesorii incluse | Adaptor 135W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Acer ComfyView Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Baterie 4 celule - 76Wh |
| Culoare | Alb perlat |
Brand: Acer
Pretul produsului include costul de 1.2 lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.












