Laptop Gaming Acer Nitro V 15 ANV15-52-521T cu procesor Intel® Core™ i5-13420H pana la 4.6GHz, 15.6" Full-HD, IPS, 165Hz. 16GB DDR4 RAM, 1TB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 8GB GDDR7, No OS, Obsidian Black
Laptop Gaming Acer Nitro V 15 ANV15-52-521T cu procesor Intel® Core™ i5-13420H pana la 4.6GHz, 15.6" Full-HD, IPS, 165Hz. 16GB DDR4 RAM, 1TB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 8GB GDDR7, No OS, Obsidian Black
Estimat livrare în:
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Line-up | Nitro |
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 13420H |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Numar nuclee | 8 |
| Frecventa Turbo Boost | 3.4 GHz 4.6 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Rata de refresh | 165 Hz |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Capacitate memorie maxima suportata | 32 GB |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Interfata SSD | M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Dedicata |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Model placa video | RTX 5050 |
| Capacitate memorie video | 8192 MB |
| Tip memorie placa video | GDDR7 |
| Tehnologii placa video | GeForce Experience™ Ray tracing DirectX® 12 Ultimate DLSS 4 |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
| Tehnologii audio | Acer Purified.Voice Acer TrueHarmony AI noise reduction |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon 3 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x HDMI 2.1 1 x Thunderbolt v4 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Software
| Sistem de operare | NO OS |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 2.1 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 362.3 x 239.89 x 23.5 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | TPM |
| Accesorii incluse | Adaptor 135W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Rata refresh ecran 165Hz |
| Culoare | Negru |
Brand: Acer
Pretul produsului include costul de 4.5 lei aferent colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.



