Laptop Dell Vostro 5640 cu procesor Intel® Core™ 5 120U pana la 5.0GHz, 16.0'', Full HD+, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, Intel® Graphics, Windows 11 Pro, Grey
Laptop Dell Vostro 5640 cu procesor Intel® Core™ 5 120U pana la 5.0GHz, 16.0'', Full HD+, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, Intel® Graphics, Windows 11 Pro, Grey
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Line-up | Vostro |
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | Core 5 |
| Model procesor | 120U |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Numar nuclee | 10 |
| Frecventa nominala | 1.4 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 3.8 GHz 5 GHz |
| Cache | 12288 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 16 inch |
| Format display | Full HD+ |
| Tehnologie display | LED |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Luminozitate | 250 nt |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Numar sloturi | 2 |
| Sloturi ocupate | 2 |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Capacitate memorie maxima suportata | 32 GB |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | Full HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfon |
| Tehnologii audio | HD Audio |
| Putere difuzoare | 4 W |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x HDMI 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon 2 x USB 3.2 Type A Gen 1 1 x USB 3.2 Type C Gen 2 |
| Cititor de carduri | SD |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ax 2x2 |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
Software
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 1.87 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 356.78 x 249.52 x 16.18 - 19.05 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | TPM (Trusted Platform Module) |
| Capacitate baterie | 54 Wh |
| Accesorii incluse | Adaptor 65W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Baterie 54Wh |
| Culoare | Gri |
Brand: Dell
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.






