Laptop ASUS X515MA cu procesor Intel® Celeron® N4020 pana la 2.80 GHz, 15.6", HD, 8GB, 256 GB SSD, 1TB HDD, Intel® UHD Graphics 600, Free DOS, Transparent Silver
Laptop ASUS X515MA cu procesor Intel® Celeron® N4020 pana la 2.80 GHz, 15.6", HD, 8GB, 256 GB SSD, 1TB HDD, Intel® UHD Graphics 600, Free DOS, Transparent Silver
Estimat livrare în:
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Caracteristici generale
| Line-up | VivoBook |
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | Celeron |
| Model procesor | N4020 |
| Arhitectura | Gemini Lake Refresh |
| Numar nuclee | 2 |
| Frecventa nominala | 1.1 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 2.8 GHz |
| Cache | 4096 KB |
| Tehnologie procesor | 14 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics 600 |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | HD |
| Tehnologie display | LED |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Luminozitate | 200 nt |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
Memorie
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Numar sloturi | 1 |
| Sloturi ocupate | 1 |
| Frecventa | 2666 MHz |
| Capacitate memorie maxima suportata | 16 GB |
Hard disk
| Tip stocare | HDD + SSD |
| Capacitate HDD/SSHD | 1 TB |
| Viteza HDD | 5400 rpm |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Interfata SSD | PCI Express |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Chipset video | Intel UHD |
| Tip memorie placa video | DDR4 |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | VGA |
| Putere difuzoare | 1.5 W |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 2 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x Audio Out/Microfon 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Wireless | 802.11 ac |
| Versiune Bluetooth | 4.1 |
| 3G | Nu |
| 4G | Nu |
| 5G | Nu |
Software
| Sistem de operare | Free DOS |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 1.8 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 360.2 x 234.9 x 19.9 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | BIOS Booting User Password Protection |
| Material | Plastic |
| Autonomie baterie | 2 h |
| Accesorii incluse | 1 x Adaptor |
| Caracteristici cheie | Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple |
| Culoare | Argintiu transparent |
Brand: ASUS
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.









