Excelent
Adauga comentariu
Laptop Acer Gaming Nitro V 16 ANV16-71 cu procesor Intel® Core™ i5 14450HX pana la 4.8GHz, 16'' WUXGA, IPS, 165Hz, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, NVIDIA® GeForce RTX 4060 8GB GDDR6, No OS, Obsidian Black,
Estimat livrare în:
Caracteristici generale
| Line-up | Nitro |
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i5 |
| Model procesor | 14450HX |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Numar nuclee | 10 |
| Frecventa nominala | 1.8 GHz 2.4 GHz |
| Frecventa Turbo Boost | 3.5 GHz 4.8 GHz |
| Cache | 20480 KB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 16 inch |
| Format display | WUXGA |
| Tehnologie display | IPS |
| Rata de refresh | 165 Hz |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1200 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Numar sloturi | 2 |
| Capacitate memorie maxima suportata | 32 GB |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Dedicata |
| Chipset video | nVidia GeForce RTX |
| Model placa video | RTX 4060 |
| Capacitate memorie video | 8192 MB |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
| Tehnologii placa video | VR Ready GeForce Experience™ Drivere Game Ready Ray tracing DirectX® 12 Ultimate NVIDIA DLSS 3 |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Trei microfoane |
| Tehnologii audio | Acer Purified.Voice Acer TrueHarmony DTS® X Ultra AI noise reduction |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x RJ-45 1 x Audio Out/Microfon 2 x USB 3.2 Type A Gen 2 1 x HDMI 2.1 1 x Thunderbolt v4 |
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Software
| Sistem de operare | NO OS |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 2.5 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 361.24 x 278.4 x 25.46 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | Kensigton Lock |
| Capacitate baterie | 57 Wh |
| Accesorii incluse | Adaptor 135W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura iluminata Touchpad care accepta gesturi de atingeri multiple Baterie 57Wh |
| Culoare | Negru |
Brand: Acer
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Adauga comentariu
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.
Mărește sau micșorează fontul 100%