Laptop Acer Gaming 15.6'' Nitro V 15 ANV15-41, FHD IPS 165Hz, Procesor AMD Ryzen™ 7 7735HS (16M Cache, up to 4.75 GHz), 16GB DDR5, 512GB SSD, GeForce RTX 3050 6GB, No OS, Obsidian Black
Laptop Acer Gaming 15.6'' Nitro V 15 ANV15-41, FHD IPS 165Hz, Procesor AMD Ryzen™ 7 7735HS (16M Cache, up to 4.75 GHz), 16GB DDR5, 512GB SSD, GeForce RTX 3050 6GB, No OS, Obsidian Black
Estimat livrare în:
Se încarcă
Se încarcă
Specificatii
Procesor
| Producator procesor | AMD |
| Tip procesor | Ryzen™ 7 |
| Model procesor | 7735HS |
| Numar nuclee | 8 |
| Tehnologie procesor | 6 nm |
| Procesor grafic integrat | AMD Radeon™ 680M |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Rata de refresh | 165 Hz |
| Finisaj display | Matte |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Numar sloturi | 2 |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 512 GB |
Placa video
| Tip placa video | Dedicata |
| Model placa video | RTX 3050 |
| Capacitate memorie video | 6144 MB |
| Tip memorie placa video | GDDR6 |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
Conectivitate & Porturi
| Retea | 10/100/1000 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
Software
| Sistem de operare | Fara sistem de operare |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 2.1 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 362.3 x 239.89 x 23.5 mm |
| Culoare | Negru |
Brand: Acer
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.