Laptop Acer Aspire Lite 15 AL15-72P cu procesor Intel Core i7-13620H, 15.6'', Full HD, 16GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 Pro, Silver
Laptop Acer Aspire Lite 15 AL15-72P cu procesor Intel Core i7-13620H, 15.6'', Full HD, 16GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 Pro, Silver
Se încarcă
Se încarcă
Descriere
Specificatii
Procesor
| Producator procesor | Intel® |
| Tip procesor | i7 |
| Model procesor | 13620H |
| Arhitectura | Raptor Lake |
| Numar nuclee | 10 |
| Frecventa Turbo Boost | 3.6 GHz 4.9 GHz |
| Cache | 24 MB |
| Tehnologie procesor | 10 nm |
| Procesor grafic integrat | Intel® UHD Graphics |
Afisare
| Diagonala display | 15.6 inch |
| Format display | Full HD |
| Tehnologie display | IPS |
| Finisaj display | Anti-Glare |
| Touchscreen | Nu |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
Memorie
| Capacitate memorie | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
Hard disk
| Tip stocare | SSD |
| Capacitate SSD | 1 TB |
| Interfata SSD | PCI Express M.2 |
Placa video
| Tip placa video | Integrata |
| Model placa video | Chipset grafic integrat |
| Tehnologii placa video | DirectX® 12 |
Multimedia
| Unitate optica | Nu |
| Camera WEB | HD |
| Audio | Difuzoare stereo Microfoane duale |
Conectivitate & Porturi
| Porturi | 1 x HDMI 1 x Audio Out/Microfon 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 3 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Wireless | 802.11 ax |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
Software
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
Caracteristici generale
| Tastatura numerica | Da |
| Greutate | 1.79 Kg |
| Dimensiuni (W x H x D) | 357.5 x 229.1 x 19.9 mm |
| Limba tastatura | Tastatura internationala |
| Securitate | Kensington Lock Firmware TPM 2.0 Camera Shutter |
| Autonomie baterie | 10 h |
| Capacitate baterie | 58 Wh |
| Accesorii incluse | Adaptor 90W |
| Caracteristici cheie | Camera web Tastatura NEILUMINATA Baterie 58Wh |
| Culoare | Argintiu |
Brand: Acer
eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului. In conformitate cu prevederile OUG 140/2021, produsele beneficiaza de garantie legala de conformitate de 24 de luni, cu exceptia continutului digital sau al serviciilor digitale, in cazul carora garantia legala de conformitate este de 60 de luni, potrivit OUG 141/2021. Prevederile anterior mentionate nu sunt aplicabile in cazul produselor alimentare.
Se încarcă
Se încarcă
Recenzii
Se încarcă
Se încarcă
Intrebarile si raspunsurile clientilor
Ai nelamuriri?
Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.