Opinia clientilor:

Vandut de: Libris SRL

Descriere

Emmy and Oliver were going to be best friends forever, or maybe even more, until their futures were ripped apart. A coming-of-age story told with humour and heart, for fans of Rainbow Rowell and Sarah Dessen. Ages: 12+....

Accesorii compatibile

Specificatii

Caracteristici generale

Data aparitie 16072015
Gen Children's Books
Limba Engleza
Subgen Fiction
ISBN 1471144134

Brand:Simon & Schuster Children'S

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

Altii au cumparat si...

Review-uri

Fii primul care scrie un review

Acorda o nota

Intrebarile si raspunsurile clientilor

Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.

image