Descriere

A new Max Tudor mystery for fans of M.C. Beaton and Carola Dunn. Former MI5 agent Father Max Tudor investigates the poisoning of a local Lord and accusations of mishandling funds by a group of nuns. 'Miss Marple would approve' "Daily Mail" *Also appeared in January Buyer's Notes*
Nota biograficaG M Malliet attended Oxford University and holds a graduate degree from the University of Cambridge. She now lives in the US.

Specificatii

Caracteristici generale

Gen Fictiune
Subgen Crime
Autor G. M. Malliet
An publicare 2015
Limba Engleza
Tip coperta Brosata
Format Fizic
ISBN / ISSN 9781472106261

Dimensiuni

Numar pagini 432
Dimensiune (mm) 126 x 31

Brand: Little Brown Book Group

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

Review-uri


Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Intrebarile si raspunsurile clientilor

Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.

image