Opinia clientilor:

Vandut de: Libris SRL

Produse similare

Descriere

The latest novel from the bestselling Irish author of }With All My Love{. Three friends: Hilary, Colette and Jonathan must face the pain of the past and look towards the future as they each encounter problems of their own. With appeal to fans of Maeve Binchy, Marian Keyes and Cathy Kelly, this is a key Mother's Day title. 'There can be little doubt that Patricia Scanlan is the prolific queen of contemporary Irish popular fiction' }Sunday Times{

Accesorii compatibile

Specificatii

Caracteristici generale

Data aparitie 12032015
Gen Fiction
Limba Engleza
Subgen General
ISBN 1471110801

Producator: Simon & Schuster

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

Altii au cumparat si...

Review-uri

Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Alti utilizatori au fost interesati si de...

Intrebarile si raspunsurile clientilor

Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.