Vandut de: Libris SRL

Produse similare

Descriere

A debut crime novel which will appeal to fans of Martina Cole, Jessie Keane and Mandasue Heller. Casey Edwards in on a personal mission to find the child she gave birth to when just a child herself, but finds herself mixed up in gangland London's underworld.

Accesorii compatibile

Specificatii

Caracteristici generale

Data aparitie 15032012
Gen Fiction
Limba Engleza
Subgen Crime
ISBN 1847563224

Producator: Harper Collins Avon

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

Altii au cumparat si...

Review-uri

Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Alti utilizatori au fost interesati si de...

Intrebarile si raspunsurile clientilor

Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.