Opinia clientilor:

Vandut de: Libris SRL

Adauga produsul la Favorite, instaleaza aplicatia eMAG si te vom anunta imediat ce va intra in stoc

Descriere

A new novel from the popular TV presenter, this will appeal to fans of Katie Fforde and Trisha Ashley. When the residents of a Cornish seaside town discover that their much-loved theatre is about to be taken over by a coffee chain, they are up in arms. Now in paperback.

Accesorii compatibile

Specificatii

Caracteristici generale

Data aparitie 26032015
Gen Fiction
Limba Engleza
Subgen General
ISBN 0007468577

Producator: Harper Collins Paperbacks

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

Altii au cumparat si...

Review-uri

Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Alti utilizatori au fost interesati si de...

Intrebarile si raspunsurile clientilor

Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.