Opinia clientilor:

Vandut de: Libris SRL

Vezi produse similare in functie de:
Adauga produsul la Favorite, instaleaza aplicatia eMAG si te vom anunta imediat ce va intra in stoc

Descriere

The battle for London is over... the war for the Earth has just begun. It's been several months since the events of Earthfall, yet Sam's attempts to rouse the enslaved people of London from their trance-like state have frustratingly failed. Intelligent boy-friendly fiction perfect for fans of Higson and Alex Scarrow.

Accesorii compatibile

Specificatii

Caracteristici generale

Data aparitie 14082014
Gen Children's Books
Limba Engleza
Subgen Fiction
ISBN 1408815670

Brand: Bloomsbury Children's Books

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

Review-uri

Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Alti utilizatori au fost interesati si de...

Intrebarile si raspunsurile clientilor

Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.