Opinia clientilor:

Vandut de: Conectica

Garantie inclusa: detalii

Persoane fizice: 12 luni

Descriere

Cablu fibra optica LC-SC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8711

Specificatii

main

Tip accesoriu LC-SC
Lungime cablu (m) 1m
Tip cablu Duplex Multimode
Altele 2,8 x 6 mm Verde 50/125µm OM3

Brand:Value

eMAG.ro face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.

Review-uri

Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Intrebarile si raspunsurile clientilor

Ai nelamuriri?

Pune o intrebare si poti primi raspuns de la comunitate.